Број на оглас: 3923907
Објавен на: 04.05.2021, 19:58
1 / 7

Audi A6 2.5 tdi DEFEKT MENJAC

1.119 € 1.150 €
Марка:
Audi
Модел:
A6
Година:
1999
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2022
Сила на моторот:
110 kw / 150 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Audito e vo dobra sostojba so nova prednica novi amortizeri , letva nova, ispraven motor, motorot pali funkcuonira se ima problem samo so menjacot.
Quatro 4x4 e.
Samo ozbilni kupuvaci.