Број на оглас: 3923819
Објавен на: 04.05.2021, 21:48
1 / 5

City bike .swis model

По Договор
Вид на велосипедот:
Механички
Пол:
Машки
Големина на тркало:
28 "
Големина на рам:
20 "

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Вид на оглас: Се продава


Exrtra novo velosiped (city bike)
Shimano oprema
Swiss model