Број на оглас: 3923805
Објавен на: 08.05.2021, 10:18
1 / 9

CITROEN C1 1.0i 70 KS 2008 GOD...CH...CH..CH..CH

2.850 € 2.900 €
Марка:
Citroen
Модел:
C1
Година:
2008
Гориво:
Бензин
Километри:
130000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2021
Сила на моторот:
50 kw / 68 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


CITROEN C1 1.O 70ks 2008 GOD
NOV UVOZ SVAJCARIJA
PLATENO SE DO REGISTRACIJA
DVA KLUCA
SERVISNA ISTORIJA
KLIMA RABOTI
NOVI GUMI

SUPER VOZILO ZA POCETNIK VOZAC.