Број на оглас: 3923681
Објавен на: 05.05.2021, 00:22
1 / 7

Opel Frontera 2.2i (A test plin)

4.500 € Цената е фиксна
Марка:
Opel
Модел:
Frontera
Година:
2000
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2021
Сила на моторот:
100 kw / 136 ks
Kласа на емисија:
Останато

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


A testiran plin so dizni
Full servis
Rebrasti set, roleri, vodna pumpa.. (INA)
Ulje filteri za 12.000 km.
A/C Klima
Kozhen interier
Registracia do nova godina.
Samo za seriozen kupuvac
Bez zamena !!