Број на оглас: 3923552
Објавен на: 09.05.2021, 08:38
1 / 5

Reno Grand Scenic 1.9 DCI 2004 G EXtra Excluziv

2.300 € Цената не е фиксна 2.350 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Renault
Модел:
Grand Scenic
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
140000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2021
Сила на моторот:
88 kw / 120 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Voziloto e so 7 sedista i panorama krov, solidno socuvano
i redovno odrzuvano i poseduva najvisoko nivo na opremenost za komforno i bezbedno patuvanje.
Menuvam za pomalo vozilo so avtomatski menuvac.