Број на оглас: 3923496
Објавен на: 05.05.2021, 17:47
1 / 10

Шарпланинци

1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Кучиња

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат шарпланинци машко и женско. Стари 5г. Одлично гледани за мерак. Вакцинирани редовно, прочистени од надворешни и внатрешни паразити.