Број на оглас: 3923156
Објавен на: 18.05.2021, 14:20
1 / 12

VW PASSAT 2.0TDI 140KS 8V MOTOR

5.500 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Passat
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2021
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


VW PASSAT 2.0TDI 140KS 8V 2XKLUCA NAVIGACIJA CLIMATRONIC ISPRAVEN BORD ABS ESP GREACI NA SEDISTA
TOP SOSTOJBA BUKVALNO BEZ MAANA