Број на оглас: 3923141
Објавен на: 05.05.2021, 01:45
1 / 4

Nov Ekran za iPhone 5 bel

600 МКД Цената е фиксна 700 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Eкрани

Вид на оглас: Се продава


Nov ekran za iPhone 5 bel neotpakuvan, site lepenki si stojat.
Cenata e 600den fixna mozhe i so montazha.
+38975571399