Број на оглас: 3923077
Објавен на: 07.05.2021, 10:07
1 / 8

Touran

1 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Touran
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
04.2021
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


➖ VW TOURAN 1.9TDI➖

▪️Godina: 2006
▪️Jacina: 77kw
▪️Carinet do registracija ———————————————————————————
Vw touran vo odlicna sostojba bez ni edna zabeleska..BEZ ZAMENI

▪️Orginal KM , moze da se proveri kade sakate
▪️Novi 4 gumi, Nema vlozuvajne.
▪️Radio CD,5 Sedista 📞 Viber 075608664. 📞 075608664