Број на оглас: 3923035
Објавен на: 04.05.2021, 11:02
1 / 1

delovi za fiat uno tipo brava bravo i dr 1.7 disel

1 €
Марка:
Fiat
Модел:
Uno
Година:
2003
Гориво:
Дизел
Километри:
100000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2021
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks
Kласа на емисија:
Еуро 6

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


delovi za fiat uno 1.7 disel
motor menjac vo ekstra sostojba