Број на оглас: 3922147
Објавен на: 05.05.2021, 01:46
1 / 8

iPhone 5s 64GB iCloud

700 МКД Цената е фиксна 1.000 МКД
Марка:
Apple ( iPhone)
Модел:
iPhone 5s 64GB iCloud
Боја:
Gold
Интерна меморија:
64 GB
РАМ меморија:
2 GB
Големина на екранот:
До 4" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


iPhone 5s 64gb
Ispraven, samo zaklucen na iCloud. Drugo se ispravno