Број на оглас: 3922053
Објавен на: 05.05.2021, 21:08
1 / 10

Pezo.406 20hdi 90ks 2000god fabrika

2.222 €
Марка:
Peugeot
Модел:
406
Година:
2000
Гориво:
Дизел
Километри:
25000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2022
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Servis komplet napraven 4 novi letini sava gumi 4 novi zimni gumi reg do 3 2022 bez mana cena za ke 2000e za poeftino ne cvonete telefon za kontak 071326917 krste