Број на оглас: 3921890
Објавен на: 08.05.2021, 11:14
1 / 10

Audi A3 kvatro

4.950 € 5.300 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Audi
Модел:
A3
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2021
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Audi A3
2.0 tdi 8ventili
2006godina
Registrirana
Servisirana
Novi gumi
Parking senzori
Ubava kola