Број на оглас: 3921281
Објавен на: 01.05.2021, 09:00
1 / 3

Audi A4 2005 god 2.0

5.600 €
Марка:
Audi
Модел:
A4
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2021
Сила на моторот:
140 kw / 190 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Audi A4 2005 2.0 so 6 brzini 260000 km redovno servisirana , registrirana do noemvri 2021
Samo seriozni kupci
Kontakt Toni 071714857