Број на оглас: 3921135
Објавен на: 05.05.2021, 01:42
1 / 5

Самопослужна/Самоуслужна перална за перење на автомобили

2.600 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дукани и опрема

Вид на оглас: Се продава


Нудиме Италијански комплетни системи за самоуслужни авто перални монтажа гаранција и сервис на истите...
Комплетна Перална со две функции пена,вода наместена и пуштена во функција 2600 е
Цената е фиксна ...