Број на оглас: 3920807
Објавен на: 06.05.2021, 20:50
1 / 1

Opel Corsa C 1.2 2001g. na delovi

123 €
Марка:
Opel
Модел:
Corsa
Година:
2001
Гориво:
Бензин
Километри:
5000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Златна
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
01.2020
Сила на моторот:
1 kw / 1 ks
Kласа на емисија:
Останато

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Opel Corsa na delovi