Број на оглас: 3920148
Објавен на: 17.06.2021, 16:04
1 / 5

Летни гуми

2.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Тип на гуми:
Летни Гуми
Ширина:
205
Висина:
60
Дијаметар:
15

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Продавам 2 половни летни гуми 205/60R15 91H, производство крај на 2015.