Број на оглас: 3919908
Објавен на: 09.05.2021, 08:23
1 / 9

AUDI A6

2.800 €
Марка:
Audi
Модел:
A6
Година:
1999
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2020
Сила на моторот:
122 kw / 166 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


AUDI A6
2.4 BENZIN/PLIN 165 KS
1999 GODINA
POMINATA REGISTRACIJA
KOLATA E VO ODLICHNA SOSTOJBA
INFO NA TEL:070340089