Број на оглас: 3919749
Објавен на: 08.05.2021, 15:06
1 / 12

AUDI A6 3.0TDI QUATTRO 224KS ,,ENTERIERAUTO,

3.899 € 3.950 €
Марка:
Audi
Модел:
A6
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
12.2022
Сила на моторот:
165 kw / 224 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


NOV UVOZ CH
CENA PO DOGOVOR
DONESENA SO VOZENJE
FUL OPREMA
REALNI KM SO SERVISNI DOK DO POSLEDEN KM
NAPRAVEN GOLEM SERVIZ
4 SKORO NOVI GUMI
EKSTRA SOSTOJBA
CENATA E ZA NA CH