Број на оглас: 3919584
Објавен на: 09.05.2021, 08:23
1 / 12

BMW 320 D

5.450 €
Марка:
BMW
Модел:
320
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2021
Сила на моторот:
120 kw / 163 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


BMW 320 D,163 KS
2006 GODINA
215000 KM,SERVISNA KNISHKA
NOV UVOZ OD SVAJCARIJA,
PLATENI SE SITE DAVACHKI DO REGISTACIJA,
KOLATA E VO ODLICHNA SOSTOJBA
INFO NA TEL:070340089