Број на оглас: 3919431
Објавен на: 17.05.2021, 21:08

Се продава куќа/// Se prodava kuka

По Договор
Број на соби:
6
Квадратура:
95 m²
Број на спратови:
2 спрата
Греење:
Дрва
Дворна површина:
400 m²
Тип на домот:
Една семејна куќа - Самостојна
Состојба:
Стара
Опрема:
Празен
Година на градба:
1970
Број на балкони:
2 Балкони
Број на бањи:
1
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Југозапад
Адреса:
....

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Се продава куќа во населба Глишиќ Кавадарци, цена по договор.

Информации
076 507 590