Број на оглас: 3919385
Објавен на: 07.05.2021, 13:26
1 / 9

Audi A4 2.0 TDI

7.800 € 8.000 €
Марка:
Audi
Модел:
A4
Година:
2008
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2022
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Audi A4 proizvedena 2008, registrirana na makedonski dokumenti do 04.2022. Vo odlicna sostojba so realni kilometri 260 000. Napraven golem i mal servis, smenet set lamela so zamaec. Greaci na sedista, tempomat, radio so navigacija, sedista S line, komandi na volan. Bez zameni, ima prostor za dogovor. Kontakt tel:071 334 815