Број на оглас: 3919318
Објавен на: 15.05.2021, 02:11
1 / 10

GOLF 5 DIZEL 2.0 TDI 2005 GOD

3.899 € Цената не е фиксна 3.999 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2022
Сила на моторот:
140 kw / 190 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Prodavam vw golf dizel 2.0 tdi 2005 god registriran cela godina do 03.03.2022 god montirana nova turbina pred mesec dena kupena 300 evra so 12 meseci garancija kolata ima klima elektrika na prozori elektrika na retrovizori abs sistem za proklizavanje novi gumi itn 072268360 072268360 072268360