Број на оглас: 3918714
Објавен на: 18.05.2021, 19:27
1 / 6

SAMSUNG NOTE 10 PLUS 12/256GB

460 € 475 €
Марка:
Samsung
Модел:
Note
Боја:
Multicoloured
Интерна меморија:
256 GB
РАМ меморија:
12 GB
Големина на екранот:
6,5 - 7 " инчи и поголеми

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Samsung Galaxy Note 10 plus

Otklucen kon site mrezi

Cenata e fixna samo za cash