Број на оглас: 3918653
Објавен на: 05.05.2021, 22:29
1 / 3

Letni Gumi 205/60/16

5.300 МКД Цената не е фиксна 6.000 МКД
Тип на гуми:
Летни Гуми
Ширина:
205
Висина:
60
Дијаметар:
16

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat 4 Letni Gumi 205/60/16
Marka KLEBER (michelin grupacija)