Број на оглас: 3918450
Објавен на: 08.05.2021, 21:23
1 / 5

Viluskar BOSS 1.5 t.

5.400 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Виљушкар и ракување со товар

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Se prodava viluskar BOSS so nosivost od 1.5 t. so motor od tojota so fabricki plin vo perfekna sostojba.moze zamena za kola po moznost tojota nad 2009god.