Број на оглас: 3918374
Објавен на: 05.05.2021, 17:37
1 / 5

Se prodavaat malce koristeni stolcinja

1.100 МКД Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Столици

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat malce koristeni stolcinja pogodni za kafici slatkari letni terasi,lesni se za odrzuvanje
16 stolovi

Info na 078 601 062 ivan