Број на оглас: 3917915
Објавен на: 09.05.2021, 16:14
1 / 7

Mercedes E270cdi 2000god

2.400 €
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
E 270
Година:
2000
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Златна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2021
Сила на моторот:
1 kw / 1 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Odlicna sostojba
Klima
Bord kom
Tempomat
El prozori
El retrovizori
Navigacija
Greaci na sedista
Komandi na volan
Kozen enterier
Novi gumi

Moze zamena so vasa doolata