Број на оглас: 3917282
Објавен на: 08.05.2021, 09:20
1 / 12

Bantasi za bmw 19ki 5x120

400 € Цената е фиксна
Тип на бандаж и Гума:
Алу. бандажи со летни гуми
Дијаметар на бандаж:
19
Ширина на бандаж:
10J
Број на дупки во бандаж:
Со 5 дупки
Дијаметар на дупка во бандаж:
120
Ширина на гума:
225
Висина на гума:
35
Дијаметар на гума:
19

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Bantasi 19ki 5x120 pravi ne vareni ne grebani
225 35 19 9j predni
235 35 19 10j zadni