Број на оглас: 3917061
Објавен на: 23.04.2021, 09:51
1 / 8

Opel Corsa

1 €
Марка:
Opel
Модел:
Corsa
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2020
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Opel Corsa D 2007god. 1.3cdti 66kw. Odlicen mal ekonomicen gratski avtomobil, poseduva najvisoko nivo na oprema:
kiomandi na volan, parking senzori, klimatronik, el. stakla, tempomat, maglenki, senzor za dozd, mp3 audio, aux, bord displej ...
Plateni se site davacki do registracija.
Extra cena.