Број на оглас: 3917056
Објавен на: 17.10.2021, 12:02
1 / 2

Masina za hot-dog

6.000 МКД Цената е фиксна

Категорија: Храна и готвење / Месо, салами и колбаси

Вид на оглас: Се продава


Se prodava masina za originalen hot-dog malku koristena, so poseben sad za virsli, mala potrosuvacka 400W