Број на оглас: 3916725
Објавен на: 12.05.2021, 11:54
1 / 12

AUDI A2 1.4 TDI 55KW.DINAMIK OPREMA KOLA ZA POCETNIK

По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Audi
Модел:
A2
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
150000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2022
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


AUDI A2 1.4 TDI FUL OPREMA---
-CD SHARZER
-KLIMATRONIK
-ALUMINIUMSKI BANDASI
-DINAMIK LINE MODEL
-KOZEN VOLAN
-CD RADIO
-TEMPOMAT
-SERVO-
-CENTRALNO SO DALECINSKO-
-6 X AIR BEG-
-ELEKTRIKI NA PROZORI-
-NOVI GUMI-
-HALOGENI-
-ASR-
-ABS-
-BORD KOMPJUTER-
-EURO 4 MOTOR-
KOLATA E DONESENA OD ITALIJA PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA
-CENA PO DOGOVOR.
-IMAME POGOLEM IZBOR NA VOZILA-

KOLITE SE SO PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA I SE SO FUL OPREMA.
---AUTO PLAC MIKI---