Број на оглас: 3916697
Објавен на: 17.06.2021, 11:46
1 / 3

Road bike - Stelbel shimano 600 group set

300 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Вид на велосипедот:
Механички
Пол:
Машки
Големина на тркало:
28 "
Големина на рам:
18 "

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Вид на оглас: Се продава


Se prodava poloven road bike 7 x 2 shimano 600 group set system po povolna cena.
Velosipedot e mnogu malku vozen i e vo odlicna vozna sostojba.
Celosno zacuvan, vredi da se vidi.