Број на оглас: 3916688
Објавен на: 14.05.2021, 17:47
1 / 12

MERCEDES E 280 CDI 4MATIC EVO

8.500 €
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
E 280
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Златна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2021
Сила на моторот:
140 kw / 190 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mercedes e 280 cdi 4mrtik evo
Reg do 11 2021 z.karton
Servis na motor na menuvac
Dobro odrzan za poveqe info
na tel 070348563