Број на оглас: 3916462
Објавен на: 10.05.2021, 14:03
1 / 11

FORD FIESTA 1.4tdci GHiA

2.400 €
Марка:
Ford
Модел:
Fiesta
Година:
2002
Гориво:
Дизел
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2021
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


ODLICNO ZAVUVANO
SO KLIMA
RADIO SO GOLEM EKRAN
ELEKTRONIKA NA PROZORI
ELEKTRONIKA NA RETROVIZORI
2 PARA BANDASI ZIMSKI LETNI
REG DO MAJ 2021

Потврден огласувач
 Noelias Auto Plac Resen