Број на оглас: 3916402
Објавен на: 13.04.2021, 15:44
1 / 1

Se prodava ortopetsko pomagalo za dvizenje( visok dubak)

7.500 МКД

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Медицински материјали / Медицински производи

Вид на оглас: Се продава


Pomagaloto e novo i se podesuva visinski