Број на оглас: 3916358
Објавен на: 05.05.2021, 01:22
1 / 4

UKRASNA KLEŠTA UNIVERZAL

450 МКД Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Тунинг

Вид на оглас: Се продава


UKRASNA KLESTA ZA SHAPA.
LEVA I DESNA ZA SAMO 450 DENARI
BEZ FARBANJE !!!!
071 675 075