Број на оглас: 3916033
Објавен на: 14.05.2021, 21:01
1 / 12

OPEL ASTRA 1.7D

800 €
Марка:
Opel
Модел:
Astra
Година:
1994
Гориво:
Дизел
Километри:
35000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2021
Сила на моторот:
44 kw / 60 ks
Kласа на емисија:
Останато

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


OPEL ASTRA 1.7D ZA POVEKE INF:
078/383-979 ACE
078/383-979 ACE
078/383-979 ACE