Број на оглас: 3915735
Објавен на: 09.05.2021, 10:19
1 / 4

16ki 5x120 7j Et34 original od Bmw E90

230 €
Тип на бандаж и Гума:
Алу. бандажи со летни гуми
Дијаметар на бандаж:
16
Ширина на бандаж:
7J
Број на дупки во бандаж:
Со 5 дупки
Дијаметар на дупка во бандаж:
120
Ширина на гума:
205
Висина на гума:
55
Дијаметар на гума:
16

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat bandazi so gumi vo extra sostojba bez zabeleska
Original od Bmw E90,pasiraat i na Bmw E46,E36..
So gumi BARUM 205/55/16