Број на оглас: 3915517
Објавен на: 07.04.2021, 18:57
1 / 6

2011 Audi A8 3.0 TDI

32.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Audi
Модел:
A8
Година:
2011
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2021
Сила на моторот:
0 kw / 0 ks
Kласа на емисија:
Останато

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Audi A8 3.0 tdi
S-line
Novi gumi so novi bandasi 20ki od S8
Alcantara koza
Poveke info viber and whatsup.
+17155712682