Број на оглас: 3915137
Објавен на: 09.05.2021, 09:56
1 / 8

Polo Fox 1.4 Benzin Plin

2.600 € Цената е фиксна 2.700 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Fox
Година:
2005
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2021
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava , Polo Fox 1.4 Benzin Plin Lovato Dizna atestiran sistem.
Registrirana do 12 ti mesec 2021.
Kompletno smeneta prednica, plocki i diskovi Brembo, jabucki, stabilizatori, zglobovi.
Smenet kais , vodna pumpa, fitrli i ulje pred 5 meseci.
Topla akumulator pred 9 meseci.
4 Novi gumi Michelin pred 3 meseci.
JVC player plus JVC zvucnici
Mala potrosuvacka.
Komforno malo vozilo ima sitni karoseriski zabeleski ( grebanici i nabieno e desnoto krilo )
Cenat e fixna bez bosh maabeti ...