Број на оглас: 3915079
Објавен на: 05.05.2021, 00:00
1 / 3

Deloven prostor vo trudbenik do Tinex

По Договор
Квадратура:
53 m²
Греење:
Нема

Категорија: Недвижности / Дуќани

Вид на оглас: Се изнајмува


Se izdava deloven prostor 53m2 na prizemje vo t.c Trudbenik do tinex.
informacii na
078272450
078272450