Број на оглас: 3914747
Објавен на: 17.10.2021, 12:02
1 / 2

Pumpa za voda

4.000 МКД Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Градина / Градина Опрема

Вид на оглас: Се продава


Pumpa za voda Gardenia, 800W, 3.6 m3/h