Број на оглас: 3914524
Објавен на: 08.05.2021, 10:41
1 / 10

AUDI A4 1.9 TDI 131 KS

2.399 €
Марка:
Audi
Модел:
A4
Година:
2001
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2021
Сила на моторот:
96 kw / 131 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Audi A4 1.9 tdi 131ks 2001 god reg do dekemvri napraveno golem servis ima KAROSERISKI ZABELESKI