Број на оглас: 3914377
Објавен на: 05.05.2021, 05:02
1 / 3

Apple iPhone x 256g full pack

370 €
Марка:
Apple ( iPhone)
Модел:
X
Боја:
Black
Интерна меморија:
256 GB
РАМ меморија:
3 GB
Големина на екранот:
5,5 - 5,9" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Se prodava iPhone x 256 gb full pack so originalna staklena folija na nego.

Kontakt tel. 071/518-072