Број на оглас: 3914260
Објавен на: 12.05.2021, 03:27
1 / 2

FORD TRANSIT 2.4 TDCI 2010god

10.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


Ford Transit 2.4 tdci 2010god registriran so Zelen karton vo extra sostojba full servisi extra socuvan...
Moze zamena ...zavisi so Kola.
Za zamena druga cena..