Број на оглас: 3914198
Објавен на: 09.05.2021, 08:02
1 / 4

Motokultivator vo ekstra sostojba kompleten

350 € 650 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Останато

Вид на оглас: Се продава


Traktorceto e top komplet se prodava za kultivatorceto garantiram napomena ne e kinez IMT 506 kultivatorceto ima prikolica a moze da se dvoi i bez prikolka moze da se prodava