Број на оглас: 3914094
Објавен на: 13.05.2021, 17:47
1 / 4

VW Golf IV 1.9 TDI

2.500 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
2000
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2021
Сила на моторот:
81 kw / 110 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Golf IV, proizveden 2000. AHF motor 81 kW. Smenet set kumplung so zamaec i rebrast kais pred 15000 km. Reparirana letva pod garancija pred 4000 km. Jas sum vtor sopstvenik.
Barajte na ovoj broj 071244513 Ilija.