Број на оглас: 3913842
Објавен на: 28.04.2021, 11:23
1 / 12

Mercedes E280 cdi

5.450 €
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
E 280
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Streptronic / tiptronic
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2021
Сила на моторот:
130 kw / 177 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Avtomobilot e bez nikakva zabeleska. Domakinski odrzuvan. Napraven kompleten servis.