Број на оглас: 3913360
Објавен на: 05.04.2021, 22:02
1 / 3

Michelin 4gumi letni 195/65/15

100 €
Тип на гуми:
Летни Гуми
Ширина:
195
Висина:
65
Дијаметар:
15

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Se prodava 4gumi michelin samo 10.000 vozeni
Moze so kargo
Kontakt: 070490223